Volkswagen Transporter T4 1990-2003, Merkezi Kilit Motoru 7D0959781A
Stokta Var
1.499,90 TL
*519,97 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
SWB
Stok Kodu
Fiyat
1.249,92 TL + KDV
Marka: SWB
Stok Kodu: 959780004
OE 701 959 781 — VAG
OE 7D0 959 781 A — VAG
OE 701 959 783 A — VAG
OE 701 959 781 A — VAG
OE 255 959 781 — VAG
OE 255 959 783 A — VAG
Uyumlu olduğu araçlar:
VW Transporter T4 Minibus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) (09.1990 - 06.2003)
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) (07.1990 - 04.2003)