Seat Ibiza,Cordoba,Skoda Favorit,Felicia,Volkswagen Caddy,T4, Polo Classic Ateşleme Bobini 6N0905104
1.559,88 TL
*540,76 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
5DA006623951
Fiyat
1.299,90 TL + KDV
Marka: HELLA
Stok Kodu: 5DA006623951
OEM NO: 6N0905104
OE 6N0 905 104 — VW / AUDI / SKODA / SEAT
OE 6NO 905 104 — VW / AUDI / SKODA / SEAT
OE 047 905 115 — VW / AUDI / SKODA / SEAT
OE 004 028 149 — VW / AUDI / SKODA / SEAT
OE 867 905 104 A — VW / AUDI
OE 867 905 352 — VW / AUDI
OE 357 905 104 — VW / AUDI
OE 867 905 104 — VW / AUDI / SEAT
OE 004 050 016 — VW / SKODA
OE 138701 — HITACHI
OE 405 001 6 — SKODA
OE 479 051 15 — SKODA / SEAT
OE 402 814 9 — SKODA / SEAT
Uyumlu olduğu motor kodları:
ABK AAD ADY ATM AUC ALL ALD ANV AER AUD
AKK APQ AKV ANW AEX ABD AUB AQQ AFH AEE
ALM ABU 1F AUR AEH APF AFT ACC ADZ ABS
ADL AGG 2E ABF AKL AAU AAV 2G ABN EZ PL
KR RP 136B 781.13650 781.136I50 135B 135
135I 136 I AMG AMJ 135L AMH 135M 136M AEA
AKS AEK AAM ABA AKR ANN ANP ACM AAK NZ MH
3F PY AEV ADX AAC AEN AEU AAF ACU
Uyumlu olduğu araçlar:
VW Beetle (12.1947 - 08.2003)
VW Passat B3/B4 Saloon (3A2, 35i) (02.1988 - 12.1997)
VW Passat B3/B4 Estate (3A5, 35i) (02.1988 - 06.1997)
VW Polo III Hatchback (6N1) (10.1994 - 10.1999)
VW Polo II Hatchback (86C, 80) (10.1981 - 09.1994)
VW Polo II Coupe (86C, 80) (10.1981 - 09.1994)
VW Transporter T4 Minibus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) (09.1990 - 06.2003)
VW Golf III Convertible (1E7) (07.1993 - 05.1998)
VW Golf III Hatchback (1H1) (08.1991 - 07.1998)
VW Golf III Estate (1H5) (07.1993 - 04.1999)
VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) (05.1995 - 03.2010)
VW Polo III Classic (6V2) (11.1995 - 07.2006)
VW Transporter T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) (07.1990 - 04.2003)
VW Transporter T4 Platform / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D) (07.1990 - 04.2003)
VW Polo III Variant (6V5) (04.1997 - 09.2001)
VW Golf IV Convertible (1E) (06.1998 - 06.2002)
VW Lupo / Lupo 3L (6X1, 6E1) (09.1998 - 07.2005)
VW Polo II Classic (86C, 80) (01.1985 - 09.1994)
VW Vento (1H2) (11.1991 - 09.1998)
VW Corrado (53i) (08.1987 - 12.1995)
VW Caddy II Van (9K9A) (11.1995 - 01.2004)
VW Caddy II Pickup (9U7) (06.1996 - 12.2000)
VW Polo II Van (86CF) (08.1992 - 07.1994)
VW Caddy II Estate (9K9B) (11.1995 - 01.2004)
SKODA Favorit Hatchback (781) (05.1989 - 09.1994)
SKODA Favorit Forman (785) (06.1988 - 06.1995)
SKODA Felicia I Hatchback (6U1) (10.1994 - 03.1998)
SKODA Felicia I Estate (6U5) (07.1995 - 03.1998)
SKODA Octavia I Hatchback (1U2) (09.1996 - 12.2010)
SKODA Octavia I Combi (1U5) (07.1998 - 12.2010)
SKODA Felicia I Pickup (6UF, 6U7) (10.1995 - 04.2002)